ЗСУ звільнили понад 40 сіл та міст — Зеленський

Кількість українських прапорів, які повертаються на своє законне місце у рамках оборонної операції, зростає з кожним днем.

ЗСУ звільнили понад 40 сіл та міст - Зеленський

На півдні України звільнено 41 населений пункт, проте це звільнення досягнуте місяцями жорсткої боротьби, сказав у відеозверненні у четвер, 10 листопада, президент України Володимир Зеленський.

«Сьогодні є гарні новини з півдня. Кількість українських прапорів, які повертаються на своє законне місце в рамках оборонної операції, – вже десятки. 41 населений пункт звільнено», – сказав він.
Президент подякував усім нашим героїм, які забезпечують цей поступ.
«Але, радіючи, всі ми маємо пам’ятати і зараз, і завжди, що означає цей рух: кожен крок наших Сил оборони — це життя наших воїнів. Життя, яке віддається за свободу для українців. Все, що відбувається зараз, досягнуто місяцями жорстокої боротьби «Досягнуто і хоробрістю, і болем, і втратами. Це не ворог іде — це українці великою ціною женуть окупантів», — сказав Зеленський.
Також він зазначив, що як і на сході нашої країни – на Харківщині, як ще раніше на півночі – Київщині, Сумщині, Чернігівщині, зараз – Миколаївщина, Херсонщина.
«А повинні пройти весь шлях — на полі бою та в дипломатії, щоб на всій нашій землі, по всьому нашому міжнародно визнаному кордоні були наші прапори — українські прапори. І більше ніколи жодних ворожих триколорів», — підкреслив гарант.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ