Зеленський: На Донбасі зараз справжнє пекло

Щодня на Донеччині йдуть надзвичайно жорстокі бої, але ЗСУ витримують страшний тиск окупантів, повідомив президент.

Зеленський: На Донбасі зараз справжнє пекло

На полі бою на Донеччині зараз відбувається пекло, там щодня йдуть дуже жорстокі бої. Про це заявив президент Володимир Зеленський у відеозверненні.
«Особливо слова подяки тим, хто витримує російські атаки на Донеччині. Там просто пекло. Там щодня надзвичайно жорстокі бої. Але наші підрозділи захищаються хоробро, витримують страшний тиск окупантів, зберігають наші рубежі оборони. Це дуже важливо», – сказав президент.

Завдяки міцній обороні на Донеччині українські воїни можуть проводити наступальні операції на інших напрямках, заявив Зеленський.
«Я дякую всім нашим воїнам, хто захищає Україну в цих особливо жорстоких боях. Павлівка, Мар’їнка, Первомайське, Авдіївка», – сказав президент.
Зеленський відзначив 1-й та 2-й батальйони 36-ї окремої бригади морської піхоти, 79-у окрему десантно-штурмову бригаду, 72-ю окрему механізовану бригаду, 68-у окрему єгерську бригаду, 110-у окрему механізовану мотопіхотну бригаду  і 55-у окрему артилерійську бригаду «Запорізька Січ»
«Дякую вам, воїни», – звернувся президент.
Також подякував бійцям 28-ї та 63-ї окремих механізованих бригад та 59-ї окремої мотопіхотної бригади.
«Приєднуюсь до подяк і побажань, які вже почули від херсонців наші бійці 28-ї та 63-ї окремих механізованих бригад і 59-ї окремої мотопіхотної бригади, наші розвідники, наші бійці Сил спеціальних операцій та нацгвардійців. Дякуємо всім за блискуче виконання завдань зі звільнення Херсона», – сказав Зеленський.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ