Російський МіГ-31К проводив у Білорусі тренування з ракетою «Кинджал» – Беларускі Гаюн

Проєкт «Беларускі Гаюн» повідомив, що отримав фотодокази, що російський МіГ-31К, який літав над Білоруссю в супроводі винищувача, проводив тренувальні польоти з гіперзвуковою ракетою Х-47М2 «Кинджал».

Російський МіГ-31К проводив у Білорусі тренування з ракетою "Кинджал" – Беларускі Гаюн

Про це повідомляє Беларускі Гаюн у Telegram

Дослівно «Беларускі Гаюн»: «У розпорядженні моніторингової групи «Беларускі Гаюн» з’явилися фотодокази, що Міг-31К ПКС РФ з реєстраційним номером RF-92339, який літав над Білоруссю в супроводі винищувача з Барановичів, проводив польоти, несучи на собі гіперзвукову аеробалістичну ракету Х-47М2 «Кинджал»».

 

ФОТО З TELEGRAM БЕЛАРУСКІ ГАЮН

Проєкт зазначає, що це фото вперше візуально підтверджує, що МіГ-31 із номером RF-92339 був переобладнаний на модифікацію К (яка може нести на собі «Кинджал» – ред.), до цього така інформація була тільки про RF-92462.

«Беларускі Гаюн» припускає, що і третій МіГ-31К з номером RF-92333, який перебуває в Мачулищах, також може нести на собі «Кинджали» і здатний запускати їх на відстані в 2 000 км.

Що було раніше: Розслідувачі «Беларускій Гаюн» зафіксували за останні два дні 8 прильотів російських Іл-76 у Мачулищі, які вивозили ракети до С-300 і С-400 з Білорусі.

Передісторія:

  • Раніше норвезьке видання Faktisk опублікувало супутникові знімки аеродрому в «Мачулищах», які компанія Planet Labs зробила 18 і 31 жовтня о 10:41 (за київським часом). На знімках видно, що в Мачулищах продовжують перебувати три МіГ-31К ВКС РФ, які можуть нести гіперзвукові ракети Х-47М2 «Кинджал».
  • Пізніше повідомлялося, що на полігонах Білорусі, крім російських літаків МіГ-31К і контейнерів, де можуть зберігатися ракети «Кинджал», з’явилися намети з російськими військовими.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ