Зеленський: Наближається наша перемога

Президент України у своєму черговому відеозверненні відзначив та подякував співробітникам усіх служб, причетних до відновлення країни.

Зеленський: Наближається наша перемога

Володимир Зеленський звернувся із традиційним відеозверненням до українців. Він подякував воїнам та всім службам, причетним до відновлення України.
«Сьогодні неділя. Я у своєму кабінеті, разом зі мною наша команда. Офіс працює, Київ не зупиняється, країна без пауз. Подивіться довкола — завжди є люди, які без вихідних воюють і працюють заради нашої з вами перемоги», — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що і на фронті, і рятувальники, і сапери також працюють без вихідних. А також – лікарі, які допомагають пораненим, дітям, українські електрики, які борються з іранськими дронами, не мають відпочинку.
«Всі наші транспортники, водії вантажівок, які забезпечують оборону та тил, Укрзалізниця та всі державні компанії. Бізнес допомагає. Волонтери, без яких неможливо. Військові підприємства, що ремонтують та будують техніку. Дипломати, які працюють майже цілодобово, вже 263-й день. А ще зв’язкові, сили безпеки, сотні та сотні інших сфер і галузей, тисячі організацій та підприємств, мільйони людей… Усі ми вже відчуваємо, як наближається наша перемога… Завдяки тому, що ми зберігаємо єдність, зберігаємо енергійність та знаємо, що ми за своїм правом на своїй землі», — сказав Зеленський.
Він також подякував командувачам, розвідці та всім, хто задіяний, за розробку наступних кроків.
«Робимо все, щоб ворог відчував наші відповіді. Випробовував їх максимально. По всій лінії фронту забезпечуємо знищення ворожих ланцюжків постачання, складів із боєприпасами, ворожих штабів», — резюмував гарант.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ