«Пірати Херсонського моря»: як ССО прокладали шлях до села з окупантами по дну річки

Сили спецоперацій України розповіли про спецоперацію зі звільнення населеного пункту на Херсонщині разом із Іноземним легіоном.

"Пірати Херсонського моря": як ССО прокладали шлях до села з окупантами по дну річки

Про це повідомляє пресслужба ССО

Деталі: В селі на Херсонщині окупанти зробивли опорні пункти із захоплених будинків місцевих жителів. Знищення передових постів противника із подальшим просуванням вглиб доручили зведеному загону воїнів 73-го морського центру СпП та Іноземного легіону.

Оператор 73 центру розповів, як розгортались події. Бійці підійшли до села на човнах, а передова група складалася з водолазів, які прокладали свій шлях по дну річки.

Пряма мова: «В основному всі штурмові групи пересувались на човнах (гумових), проте ми мали головний дозор такий собі, це три чоловіки, які пішли на ластах – два хлопи з іноземного легіону та я.

Висувались до цієї місцини, робили таку собі безпеку сектора. До того часу, які підійшли човни, ми змогли пробити цю стежку, і вийшли фактично на берег.

Одразу зробили швидкий кидок до першої хати і почали перекатами зачищати — хата за хатою. Біля четвертої ми почули стрільбу з кулемета, і зрозуміли, що час діяти».

Детальніше про наслідки бою та чому бійці ССО завжди мають із собою державний прапор, дивіться на відео.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ