Резніков показав бронежилети та шоломи для ЗСУ

Міноборони сформувало резерв у розмірі понад 200 тисяч бронежилетів та понад 100 тисяч шоломів.

Резніков показав бронежилети та шоломи для ЗСУ

Міноборони сформувало для української армії резерв із бронежилетів та шоломів. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

За його словами, взимку 2022 року українські виробники бронежилетів були здатні виготовити 3-5 тисяч одиниць броні на місяць. Проте це не відповідало потребам армії. Тому Міноборони звернулося до іноземних виробників.

«Ми також зверталися по допомогу до міжнародних партнерів. Велику допомогу тоді надали наші громадяни, волонтери. Це рішення підходить для екстремального часу, але стратегічно ситуацію треба було змінювати», — наголосив міністр.

Міноборони забезпечило поточні потреби армії та сформувало резерв у розмірі понад 200 тисяч бронежилетів та понад 100 тисяч шоломів. Цей запас вдається підтримувати протягом кількох місяців.

Як заявив Резніков, наступного року Україна зможе самостійно забезпечити всі потреби військових у бронежилетах та шоломах. Імпорт у разі потреби може стати точковим доповненням.

Глава Міноборони також показав українські бронежилети та шоломи, які відповідають четвертому та шостому класу захисту за стандартами НАТО.

«Те, що ви бачите — не імпортовано і далі зібрано-зшито. А зроблено. Від сталевих та керамічних плит до тканини, фурнітури, спеціальних ниток тощо. Зараз в Україні відсутня можливість виробляти лише один специфічний компонент, оскільки немає відповідних технологій у хімічній промисловості», — зазначив Резніков.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ