РФ готує теракти на об’єктах інфраструктури Білорусі – розвідка

Росія традиційно планує призначити «відповідальними за теракти» громадян країн НАТО та України, які нібито будуть одягнені у білоруську військову форму.

РФ готує теракти на об'єктах інфраструктури Білорусі – розвідка

Головне управління розвідки Міноборони України повідомляє, що російські спецслужби планують провокації на білоруських об’єктах критичної інфраструктури, зокрема на білоруській АЕС.

Відомо, що найближчим часом на території Білорусі заплановано проведення низки терактів – штучно спровокованих техногенних катастроф на об’єктах критичної інфраструктури. Місце проведення ймовірних «інцидентів» – території, що межують з кордонами країн ЄС та України, зокрема Гродненською та Брестською областями. Одна з головних цілей – білоруська атомна електростанція Островець. Розробкою та реалізацією «проекту» займаються російські спецслужби. При цьому білоруський КДБ просто оповіщений», – сказано у повідомленні української розвідки.
За даними розвідки, Росія традиційно планує призначити «відповідальними за теракти» громадян країн НАТО та України, які нібито будуть одягнені у білоруську військову форму.
Підрозділи білоруських КДБ, МВС та прикордонних військ вже приведено у стан підвищеної бойової готовності. Так Росія хоче прискорити втягнення білоруської армії у війну в Україні на боці окупантів.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ