На випадок тривалої відсутності електрики підготовлено тисячі «Пунктів незламності» – Зеленський

В Україні підготовлено вже більше 4 тисяч «Пунктів незламності», робота яких буде активуватися у випадку тривалої відсутності електроенергії в разі нових масованих російських ударів по інфраструктурі.

На випадок тривалої відсутності електрики підготовлено тисячі "Пунктів незламності" – Зеленський

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні

Пряма мова: «Розгортаємо по всій країні й наш новий проект підтримки людей – «Пункти незламності». За підсумками цього дня, підготовлено вже більше чотирьох тисяч таких пунктів. Заплановано – ще більше.

Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота «Пунктів незламності».

Там усі базові послуги: це електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно і цілодобово».

Деталі: Зеленський наголосив, що такі пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, а також при школах, будівлях ДСНС тощо.

На спеціальному сайті nezlamnist.gov.ua розміщено мапу таких пунктів, яка постійно оновлюється.

Крім того, на сайті та в усіх «Пунктах незламності» можна буде дізнатися, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин.

Зеленський наголосив, що місцевій владі поставлено завдання інформувати людей про наявність пунктів незламності. У будівлях органів влади, в аптеках, магазинах, поштових відділеннях має бути інформація про те, де людина може знайти підтримку у випадку тривалого відключення енергії.

Президент повідомив, що до цієї ініціативи приєднуються й представники бізнесу, які роблять свої бізнес-об’єкти «пунктами незламності з генераторами, старлінками, водою та іншим». На зазначеному сайті є форма для представників бізнесу, які бажають долучитися до ініціативи.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ