З початком морозів: Гайдай анонсує позитивні новини від ЗСУ на Луганщині

Коли почнуться морози, Збройні сили України зможуть дати «нові позитивні новини» з Луганщини, на напрямку Сватове-Кремінна ініціатива на боці українських військових.

З початком морозів: Гайдай анонсує позитивні новини від ЗСУ на Луганщині

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в Telegram

Пряма мова: «Зараз чекаємо морозів, хоча б пару днів, щоб земля стала більш твердою і витримувала техніку. Я думаю, що Збройні сили України зможуть дати нам нові позивні новини щодо Луганщини».

Деталі: Гайдай повідомив, що українські військові потроху просуваються на напрямку Сватове-Кремінна: «Щодо напрямку Сватове-Кремінна – ініціатива на боці ЗСУ. Потроху українські війська просувається. Однак заважає погода. З іншого боку,  погода заважає і росіянами йти в наступ технікою».

Крім того, очільник ОВА повідомив, російські окупаційні війська не покидають спроб прорвати оборону ЗСУ з боку Білогорівку. За його словами, росіяни постійно кидають у наступ нові підрозділи, однак в них «нічого не виходить».

Пряма мова: «Однак людей там дуже багато зібрали, так званих «зеків». Загалом на тому напрямку – від Білогорівкі до Бахмута – близько 2 тисяч зеків».

Що цьому передувало: 22 листопада Гадай повідомляв, що у Луганській області Сили оборони України просуваються вперед на напрямку Сватове–Кремінна, водночас поблизу Білогорівки захисники ведуть оборонні бої.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ