У Генштабі оцінили готовність Білорусі вторгнутися

Серед білоруських солдатів спостерігається небажання брати участь у «спецоперації» РФ. При цьому близько 10–15 тисяч силовиків погоджуються приєднатися до війни через високі виплати.

У Генштабі оцінили готовність Білорусі вторгнутися

На території Республіки Білорусь, а також у Брянській, Курській та Бєлгородській областях РФ не спостерігається формування ударних угруповань для відновлення наступу в Україні. Про це під час брифінгу 24 листопада заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Він уточнив, що на території Білорусі продовжують перебувати дев’ять тисяч солдатів РФ та більш як 250 одиниць російських озброєнь і військової техніки.
Військове керівництво сусідньої країни ухвалило рішення продовжити до 28 листопада перевірку бойової готовності національних збройних сил, у тому числі із залученням груп офіцерів ЗС РФ. Громов підкреслив, що навчання тривають з травня цього року.
«При цьому готовність збройних сил Білорусі вести самостійні наступальні дії оцінюється як низька. Морально-психологічний стан вважається низьким через відмову більшості особового складу брати участь у так званій «спецоперації», а також у війні з Україною», – наголосив заступник голови начальника Генштабу.
За даними ЗСУ, близько 10–15 тисяч силовиків Білорусі згодні брати участь у так званій «спецоперації» РФ, передусім через велике грошове забезпечення.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ