Російський підводний човен запустив ракети Калібр у Японському морі

Першою ракетою успішно вражена морська ціль — щит-мішень. Друга ракета вразила берегову ціль на полі Сюркум у Хабаровському краї, запевняють у Міноборони РФ.

Російський підводний човен запустив ракети Калібр у Японському морі

Новий російський дизель-електричний підводний човен Магадан виконав запуски крилатих ракет Калібр з акваторії Японського моря. Про це повідомило Міноборони РФ у п’ятницю, 25 листопада.

«Дизель-електричний підводний човен Магадан Тихоокеанського флоту (ТОФ) з акваторії Японського моря здійснив пуски з підводного положення крилатих ракет комплексу Калібр по морській та береговій цілях», — йдеться в повідомленні.

Вказано, що перед виконанням бойових вправ підводний човен потай увійшов у заданий район, звідки завдав ракетних ударів по мішенях. Виконання ракетної стрільби забезпечували кораблі та судна, літаки та безпілотники морської авіації ТОФ.

«Першою ракетою успішно вражена морська ціль — щит-мішень, що імітує надводний корабель умовного противника. Друга ракета в розрахунковий час вразила берегову ціль на тактичному полі Сюркум в Хабаровському краї. Дальність стрільби склала більше 1000 кілометрів», — додали російські військові.

Відомо, що 9 жовтня підводний човен Магадан прибув на Тихоокеанський флот у пункт постійного базування у Владивосток. Того ж місяця його включили до бойового складу флоту.

Магадан — третій підводний човен проекту 636.3 Варшавянка у серії для Тихоокеанського флоту.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ