В окупованому Мелітополі наростає терор — мер

Щоб зламати опір, загарбники посилюють тиск на місцевих мешканців. Мелітопольці зазнають тортур — щоб вибити визнання у неіснуючих злочинах.

Колаборанти масово тікають з Криму через Мелітополь – мер

Російські загарбники розстрілюють мирних жителів на окупованих територіях та всіляко посилюють терор. Про це повідомив міський голова окупованого Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, у комендатурі Василівки жителі Мелітополя стали свідками пострілів російських військових у мирних людей.
«Мелітополь має сакральне значення для окупантів. Щоб зломити опір, загарбники посилюють тиск на місцевих жителів. Мелітопольці зазнають тортур — щоб вибити визнання у неіснуючих злочинах. Майно грабують — прикриваються при цьому нібито виявленими «сховами диверсантів», і навіть посвідчення військовослужбовців ЗСУ», — сказав Федоров.
Повідомляється також, що мешканців міста викрадають та змушують рити окопи. Відбувається ще безліч злочинів, про які, як наголошує мер, стане відомо після деокупації.
Але при цьому, за словами Федорова, жителі Меліотополя пручаються, тому колаборанти ходять у страху, пам’ятники «новим героям» — КДБісту Судоплатову та Бояринову облиті фарбою, у місті постійно з’являються синьо-жовті листівки.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ