Росія нарощує виробництво найпотужніших засобів ураження – Медведєв

Заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв заявив, що Москва нарощує темпи виробництва нового потужного озброєння, оскільки нібито протистоїть не тільки Україні, а й багатьом західним державам.

медведєв спробував принизити Шольца і Макрона і "лизнув" путіна

Про це написав примат Медведєв у Telegram

 «Нам набагато складніше – наш ворог окопався не тільки в Київській губернії нашої рідної Малоросії. Він у Європі, Північній Америці, Японії, Австралії, Новій Зеландії та в цілій низці інших місць, які присягнули сучасним нацистам.

Тому ми нарощуємо виробництво найбільш потужних засобів ураження».

Заступник голови Радбезу РФ заявив, що нові зразки озброєнь РФ засновані «на нових принципах», але на яких саме, не уточнив.

Росія напала на Україну, аргументуючи це тим, що нібито Україна і НАТО готували напад на РФ.

Москва продовжує вести агресивну і криваву війну, щоденно вигадуючи нову маячню про нібито загрозу Росії з боку колективного Заходу.

Посіпаки Путіна і сам російський диктатор, попри великі втрати у живій силі, озброєнні і техніці, не полишають наміру захопити Україну і постійно погрожують іншим країнам ударами і навіть ядерною зброєю.

Передісторія:

  • Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що допускає включення концепції превентивного ядерного удару в російську воєнну доктрину.
  • Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Росія розширює і модернізує свій ядерний арсенал.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ