• Главная »
  • ІНШЕ »
  • Генеральний секретар ГУАМ: «Президентські вибори в Україні було організовано і проведено відповідно до міжнародних зобов’язань й стандартів демократичних виборів»

Генеральний секретар ГУАМ: «Президентські вибори в Україні було організовано і проведено відповідно до міжнародних зобов’язань й стандартів демократичних виборів»

Генеральний секретар ГУАМ: "Президентські вибори в Україні було організовано і проведено відповідно до міжнародних зобов'язань й стандартів демократичних виборів"Вибори в Україні було організовано і проведено відповідно до міжнародних стандартів. Про це в понеділок на брифінгу заявив Генеральний секретар ГУАМ, посол Валерій Чечелашвілі.

«Президентські вибори в Україні було організовано і проведено відповідно до міжнародних зобов’язань й стандартів демократичних виборів, включаючи зобов’язання і стандарти ОБСЄ і Ради Європи, а також національного законодавства України, правил і процедур, розроблених Центральною виборчою комісією України», — сказав він.

Чечелашвілі зазначив, що зауваження, які є у групи ГУАМ, не мають істотного впливу на результати виборів. Зокрема, за словами генсека ГУАМ, мова йшла про великі черги на виборчих дільницях. Але з іншого боку, це позитивний сигнал, який деякою мірою свідчить про обов’язковість українських виборців, підкреслив він.

До складу групи ГУАМ увійшли депутат парламенту Республіки Молдова А.Дімітріу, депутати парламенту Грузії Н.Ебаноїдзе, Д.Бежуашвілі, Д.Сакварелідзе, В.Лемонджава і генеральний секретар ГУАМ В.Чечелашвілі, що координував роботу Групи спостерігачів.

Організація за демократію та економічний розвиток (ГУАМ) — регіональна організація, створена в 1997 році Грузією, Україною, Азербайджаном і Молдовою.

Як повідомлялось, наразі Центрвиборчком опрацював 63,76% протоколів. Згідно з ними лідерство продовжує утримувати Петро Порошенко- 53,75%, далі йде Юлія Тимошенко — 13,08% та Олег Ляшко — 8,48%.

джерело: tyzhden.ua

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+
загрузка...
МЕТКИ